Dr. Müller Pharma Paracetamol Kofein 500 mg/65 mg 10 tabliet

Nakúpte v eshope aspoň za 69€ a získate darček - Balíček dentálnej hygieny Oral-B
Posledné 3 kusy
Môžete mať 7.4.2025
Liek obsahuje kombináciu 2 liečiv: paracetamol (proti bolesti a horúčke)...
Dr. Müller Pharma Paracetamol Kofein 500 mg/65 mg
Liek obsahuje kombináciu 2 liečiv: paracetamol (proti bolesti a horúčke) a kofeín (zosilňuje účinok paracetamolu).
Používa sa u dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na:
- zmiernenie príznakov sprevádzajúcich chrípku a nachladnutie (napr. bolesť svalov a kĺbov, bolesť hrdla, horúčka);
- úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti;
- zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach (napr. artritída a neuralgia) na odporúčanie lekára.
Zloženie
kofeín, paracetamol
Informácie o výrobku
-
EAN8595610404895
-
ZnačkaDr. Müller
-
Pre koho
-
Vhodné od12 rokov
-
Na čo je
-
Forma
-
Obsahuje

Dr. Müller Pharma Paracetamol Kofein 500 mg/65 mg
10 tabliet
Posledné 3 kusy
Môžete mať 7.4.2025