Ibuprofen STADA 200 mg Perorálny prášok 20 vrecúšok s perorálnym práškom

Nakúpte v eshope aspoň za 69€ a získate darček - Balíček dentálnej hygieny Oral-B
Na sklade >10ks
Môžete mať 7.4.2025
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré patrí do skupiny nesteroidných...
Ibuprofen STADA 200 mg Perorálny prášok
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liekov (NSAID).
Používa sa u dospelých, dospievajúcich a detí s telesnou hmotnosťou od 20 kg (vo veku 6 rokov a vyššom) na liečbu:
- slabej až stredne silnej bolesti,
- horúčky.
Zloženie
ibuprofén
Informácie o výrobku

Ibuprofen STADA 200 mg Perorálny prášok
20 vrecúšok s perorálnym práškom
Na sklade >10ks
Môžete mať 7.4.2025